Bugünkü
Takvim

Trump hamamı!

Emlak kralı Donald Trump'ın kızı Ivanka, Manhattan'a 'Türk Hamamı' yaptırdı New Yorklular'ın 'Trump Hamamı' dedikleri bu akım, kente mantar gibi yayıldı

ABONE OL
Trump hamamı!
İvanka Trump, İstanbul'da hayran kaldığı 'Türk Hamamı'nı Manhattan'a taşımıştı. İşte bu girişim, New York'ta yeni bir akım başlattı. Bir yıl içinde SPA'ların yerini alan Türk hamamları, müthiş ilgi görmeye başladı. Sadece Manhattan'da açılan 29 'Türk Hamamı', ilgi odağı oldu. Birkaç gün önceden randevu alan New Yorklular, "Müthiş keyif" yaşadıklarını söylüyor. New York Belediyesi, özellikle 5 yıldızlı otellerin 'Türk Hamamı' için başvuru yaptığını belirtiyor. Kentte bu akımın öncüsü Ivanka'nın soyadının da hamamla birlikte anıldığı ve tanıtım yazılarında 'Turkish Hammam' veya 'Trump Hammam' yazıldığına dikkat çekiliyor. Özellikle çalışan bayanların Perşembe günü tercih ettiği hamamlar, özel cilt bakımı aktiviteleriyle de renklendiriliyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.