Bugünkü
Takvim

Erotik soygun

Önce erotik ürünleri sattılar. Sonra'Ürün yasaklanmış' diye korkutarak"Paranızı iade edeceğiz. Kredi kartıbilginizi verin' diyerek dolandırdılar

ABONE OL
Erotik soygun
'da yakalanan bir çetenin, 'Erotik Shop ürünleri ile dolandırıcılık' yaptığı ortaya çıktı. İstanbul Cumhuriyet Savcılığı'nın hazırladığı iddianameye göre, dolandırıcılık amacıyla örgütlü olarak bir araya gelerek "İstanbul Erotik Shop" adlı şirket kuran 2'si kadın 7 kişi, 2008'de İdris Y. adlı kişiye 82 liralık bir ürün sattı. Alınan ürün kargo ile şikayetçinin yaşadığı Bilecik'e gönderildi. Ancak kısa bir süre kayıtlardaki cep telefonundan İdris Y.'yi arayan şüpheliler, ürünün Dünya Sağlık Örgütü'nce (WHO) yasaklandığını bu nedenle parasını iade edeceklerini söyledi. Arayan kişiler İdris Y.'den paranın iadesi amacıyla en yakın ATM cihazına gitmesini istedi. Talimatlara uyan İdris Y., İş Bankası'nın ATM cihazına gittikten sonra onların yönlendirmeleri ile kredi kartından Yüksel Ceyhun'un hesabına 553 lira aktardı. Dolandırıldığını anlayan İdris Y.'nin şikayeti üzerine harekete geçen polis, Esengül Erzurum, Çiğdem Gümüş, Serkan Peker, Kadir Demir, Ferhat Oğuz ve Fırat Demir'i yakaladı. 7 şüpheli hakkında "Kredi Kurumlarının Araç Olarak Kullanılması Suretiyle Dolandırıcılık" suçundan 2 yıldan 7 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.

Seksi moda partisi!

Yılın sapığı

2 ay sonra yine aşık!

Mesaj: Gel sevişelim

Ferrari'den indi Mesut'u seçti

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.