Bugünkü
Takvim

Babalar ve oğulları

Kaddafi sırra kadem bastı sözü oğlu aldı. Seyfülislam Kaddafi protestoculara tehdit yağdırdı: Son mermiye kadar savaşırız

ABONE OL
Babalar ve oğulları
Libya'daki isyan Kaddafi'nin burnunun dibine kadar girdi. İsyancılar, başkent Trablus'taki radyo kanallarını yağmaladı, hükümet binalarını yaktı. Tanklar göstericilerin hizmetine girerken oğul Kaddafi halkını ekrandan tehdit etti. Önceki gece devlet televizyonundan halka seslenen Seyfülislam Kaddafi, "Libya'yı İtalyanlar'a veya Türkler'e bırakmayacağız" dedi.

'LİBYA MISIR DEĞİL'
Oğul Kaddafi şunları söyledi: "Libya, Mısır veya Tunus değil. Muammer Kaddafi de Bin Ali değil, Mübarek değil. Libya'da öleceğiz. Silahlarımıza sarılacağız. Son mermiye kadar savaşacağız." Bu arada Seyfülislam Kaddafi babasının ülkeden kaçmadığını söyledi. Oğul Kaddafi "Babam Libya'da ve ordunun başında" dedi.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.