Bugünkü
Takvim

Rubygate Berlusconi

ABONE OL
Rubygate Berlusconi
'da küçük yaştaki bir kızla para karşılığı birlikte olmakla suçlanan Başbakan 'nin yargılanmasına 6 Nisan'da başlanacak. Hakim Cristina Di Censo, başvuruyu kabul ederek, "Delillerin açık olması" dolayısıyla İtalyan ceza hukukunun hızlandırılmış prosedürü olan "Acil yargılama" yönteminin uygulanmasına karar verdi. Savcılık, 74 yaşındaki Berlusconi hakkında, takma adı Ruby olan 17 yaşındaki Faslı bir kıza cinsel ilişkide bulunmak amacıyla para vermek, hırsızlıktan gözaltına alınan Ruby'yi, nüfuzunu kullanarak kurtarmaktan dava açmıştı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.