Bugünkü
Takvim

i apar'at'

hastası İngiliz kadın, vücuduna yapıştırdığı küçük bir aparat sayesinde deri kanserini sadece 3 ayda yendi...

Sorun gi'deri'ci
Deri inin evde edilmesi artık mümkün. Bunun örneği 'den geldi. İskoçya'da yaşayan 59 yaşındaki Muriel Lowe'a geçtiğimiz Şubat ayında deri kanseri teşhisi konuldu. Kanser olduğunu öğrenmesiyle bir anda yıkılan Lowe, cerrahi müdahaleyi reddetti. Onun yerine Lowe, Prof.Dr. James Ferguson'un alternatif tedavi yöntemini kabul etti.

3 AYDA İYİLEŞTİ
Muriel Lowe, İngiltere'de satışa sunulan Ambulight ile tedavi olmayı seçti. Ambulight isimli aparat ile lazer ışını veya diğer ışın türleri ilacı deri altına gönderiyor. Önce deri üzerine ilaçlı krem sürülüyor. Ardından aletin 'pod' ismi verilen parçası kremli bölgeye yerleştiriliyor. Üç saat boyunca ışın tedavisi devam ediyor. Derinin kremi özümsemesi sağlanıyor. Üç saat süren tedavi boyunca hasta günlük hayatına devam edebiliyor. Yani herhangi bir hareket kısıtlaması olmuyor. Böylece ameliyatsız bir şekilde tümörün yok olması sağlanıyor. 3 ay boyunca evde kendi tedavisini yapan Muriel Lowe, yapılan testlerde kanserli hücrelerin tamamen temizlendiğini öğrendi

250 LİRAYA EVDE TEDAVİ İMKANI
Cep telefonu büyüklüğündeki Ambulight isimli aparatın fiyatı fiyatı da çok uygun. Kanseri yenen mucize aparat sadece 100 pound yani 250 lira. Aletin mucidi Profesör James Ferguson, "Bu alet ile deri kanseri ameliyatlarının önüne geçebileceğimizi umuyorum" diye konuştu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.