Bugünkü
Takvim

te büyük panik

ABONE OL
Gölcükte büyük panik
Tüm Marmara'yı sarsan 17 Ağustos 1999 inin de merkez üssü olan Kocaeli'nin ilçesinde dün sabaha karşı 04.09'da, 4.3 büyüklüğündeki deprem meydana geldi. Büyük korku yaratan sarsıntı nedeniyle Gölcüklüler'in büyük bir bölümünün uzun süre evlerine giremedi. Deprem, Kocaeli'nin yanı sıra Yalova, Pendik ve Tuzla'da da hissedildi.

Kocaeli Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Jeofizik Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof.Dr. Mithat Özer ise, depremin 17 Ağustos'ta kırılan fayda meydana geldiğini belirtirken, bunun İstanbul ve Bursa için "Haberci mi?" diye düşünülebileceğini ve mutlaka izlenmesi gerektiğini söyledi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.