Bugünkü
Takvim

'Muhteşem' Silvio

71 yaşındaki 'nin 14 dairelik bir haremi olduğu ortaya çıktı

ABONE OL
'Muhteşem' Silvio
Türkiye, "" adlı dizideki sahneleri tartışırken, İtalya haremle çalkalandı! Hakkında "fuhuş" iddiaları nedeniyle soruşturma başlatılan Başbakan 'nin (71) 14 dairelik bir 'haremi' olduğu ortaya çıktı. Dairelerde oturan genç kızların, kiralarını parayla değil seks hizmeti vererek ödedikleri iddia edildi. Savcılık talimatıyla 14 dairede arama yapan emniyet güçleri, Berlusconi tarafından kızlara verilen hediyeler ele geçirdi. Kızlar arasında Berlusconi'nin televizyonunda çalışan isimlerin de yer aldığı öğrenildi.kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.