Bugünkü
Takvim
  • Dünya
  • 15.01.2011 Gazete
ABONE OL

Berlusconi FASladı

Berlusconi FASladı
Renkli ve hızlı yaşamıyla adından sıkça söz ettiren 'nin başı dertte. 17 yaşındaki Faslı eskort kız Ruby ile evinde seks partisi düzenlediği iddia edilen 72 yaşındaki Berlusconi hakkında başlatıldı. Milano Savcılığı, Berlusconi'nin küçük yaşta bir kızı fuhuşa teşvik etmek ve görevini kötüye kullanarak, güvenlik güçlerine baskı yapmak suçlarından yargılanmasını istiyor.

POLİSE BASKI
Savcılık, Berlusconi'nin, Ruby'nin hırsızlık suçundan gözaltındayken Göçmenlik Bürosu'nu telefonla arayıp, "O Hüsnü Mübarek'in akrabası" diyerek, genç kızı serbest bıraktırdığı iddialarını da incelemeye aldı. Öte yandan fuhuş soruşturması, Anayasa Mahkemesi'nin Berlusconi'ye yargı yolunu açan kararını izliyor. Mahkeme, hükümet yetkililerinin dokunulmazlığını da öngören düzenlemeyi iptal etmişti.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.