Takvim

Vav TV Canlı Yayın
 • Burçlar
 • 11.05.2021 08:40
 •  - 
 • Son Güncelleme:
 •  
 • 11.05.2021 08:40
ABONE OL

11 Mayıs 2021 Salı Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burç yorumları...

11 Mayıs 2021 Salı Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burç yorumları...Günlük burç yorumları aşk, iş, para, sağlık konularında 11 Mayıs 2021 Salı için ne diyor? Günlük burç yorumları Takvim'den Binnur Sormageç, Yeni Asır'dan Filiz Özkol ve Sabah'tan Zeynep Turan'ın yorumuyla takvim.com.tr'de. Bugün burçları neler bekliyor? İşte 11 Mayıs 2021 Salı günlük Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burç yorumları...

Maddi konularda bereketiniz artsa da....

Astrogündem: Merkür-Chiron 60'lığı ticaret merkezlerini gündemine alabilir. Özellikle de ticari anlaşma imzalayan ülkelere yenileri eklenirken, büyük çaplı ihaleleri daha çok konuşabiliriz. Bankalardaki küçülme politikası başlıyor.

11 MAYIS GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

KOÇ

Bugünlerde farklı bakış açılarının hayatınızı ne denli düzene sokabileceğini görebilirsiniz. Buradaki hassas denge, söyleneni harfiyen yapmak olabilir.

BOĞA
Son zamanlarda maddi konularla alakalı olarak bereketinizi yitirmiş gibi hissetseniz de bu sürecin geçici olduğunu bilmelisiniz.

   İKİZLER
   Bugünlerde gerçekçi olmayan hayallere destekleyici planlar olmadan kapılabilme potansiyeliniz var. Sakin kalıp kendinizi dinlemelisiniz.

   YENGEÇ
   Sosyal açıdan kendinizi daha verimli hissedebilmek için kalbinizi açmaya çalışın. Çevrenizin de yardımıyla kalbiniz dolabilir.

   ASLAN
   Bu aralar eski borçlarınız varsa ödenmeleri hususunda strese girmeyin ancak yeni borca da bu dönemde girmemeye çalışın.

     BAŞAK
     Önünüzdeki fırsatları görmek yeni çevreler ve ortamlar size daha canlı ve hayat dolu hissettirebilir, keyfinizin yerine gelmesine vesile olabilir.

     TERAZİ
     İlk defa girdiğiz ortamlarda konuşmak istemeyebilir ya da gerginlik yaşayabilirsiniz. Sakin olun ve yanınızdaki bir dostunuzdan destek alın.

     AKREP
     Sizler etrafınızdakilerin düşüncesini fazla önemseyen grupta olabilirsiniz. Çevrenizi önemseyin fakat sizi ve yapmak istediklerinizi kısıtlıyorsa problem teşkil eder.

       YAY
       Hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz ancak içinde bulunduğunuz realiteden tamamen koparak karar almak başarısızlık getirebilir.

       OĞLAK
       Kendiniz için doğru olanı yaptığınızdan emin olduğunuz sürece önemli olan sizin düşüncenizdir. Fakat sizin doğrunuz salt doğru olmayabilir.

       KOVA
       Önemli işlerinize başlamayı ilerleyen günlere bırakmanızda fayda var. Haraketli olmak isteyeceksiniz. Çevrenizdekiler hızınıza yetişemeyebilir.

         BALIK
         Maddi konularda bereketiniz artsa da iş konularında üstlerinizle problemler yaşayabilirsiniz. Sosyal şartlarınızın farkında hamleler yapmanız gerekmekte.