Takvim

Bugünkü
Takvim
 • Burçlar
 • 23.02.2021 08:38
 •  - 
 • Son Güncelleme:
 •  
 • 23.02.2021 08:52
ABONE OL

23 Şubat 2021 Salı Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burç yorumları...

23 Şubat 2021 Salı Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burç yorumları... aşk, iş, para, sağlık konularında 23 Şubat 2021 Salı için ne diyor? Günlük burç yorumları Takvim'den Binnur Sormageç, Yeni Asır'dan Filiz Özkol ve Sabah'tan Zeynep Turan'ın yorumuyla takvim.com.tr'de. Bugün ı neler bekliyor? İşte 23 Şubat 2021 Salı günlük Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burç yorumları...

Yanlış anlaşılmalara dikkat! 23 Şubat 2021

Astrogündem: 30 Ocak'tan bu yana devam eden Satürn – Uranüs 90'lığı işletim sistemlerini ve altyapı konularını merkezine alacak.

KOÇ
21 Mart - 19 Nisan
İlişkinizde güzel giden noktalar olacak ve bu noktalarla alakalı söylediklerinizin yanlış anlaşılmaması hususunda dikkatli olmalısınız.


BOĞA
20 Nisan - 20 Mayıs
Maddi konularda şansın sizden yana olduğu bir gün ancak insan ilişkileri hususunda ihanete uğramamak için dikkatli olmanız gerekmekte.


   İKİZLER
   21 Mayıs - 21 Haziran
   Hırslı olmak yerine azimli olmak size daha iyi gelecektir. Bugünlerde hem etrafınızdakilerle hem de kendinizle yarış halinde olabilirsiniz.


   YENGEÇ
   22 Haziran - 22 Temmuz
   Maddi konularda dikkatli olmanız gerekmekte. Bugünlerde bağımlılık geliştirmeye zemin hazırlayabilirsiniz.

   ASLAN
   23 Temmuz - 22 Ağustos
   Dedikodu ve arkanızdan bazı işlerin döndüğünü öğrenebileceğiniz bir gün olabilir. Bu hedeflerinize zor yoldan ulaşmanıza neden olacaktır.

     BAŞAK
     23 Ağustos - 22 Eylül
     Bugünlerde kendinizi daha verimli ve mutlu görebilir, partnerinizle huzur yaşayabilirsiniz. İlişkinizi gözden geçirmek için uygun bir gün.


     TERAZİ
     23 Eylül - 22 Ekim
     Etrafınızdaki kişilere güven teşkil ettiğiniz bir gündesiniz ancak etrafınızdakiler size o kadar hızlı güven teşkil etmeyebilir.

     AKREP
     23 Ekim - 21 Kasım
     Geçmişinizdeki problemlerden ders çıkarttığınız ve hatalarınızı düzelttiğiniz taktirde oldukça başarılı bir sürece gireceksiniz.


       YAY
       22 Kasım - 21 Aralık
       Geçmişinizdeki problemlerden ders çıkarttığınız ve hatalarınızı düzelttiğiniz taktirde oldukça başarılı bir sürece gireceksiniz.

       OĞLAK
       22 Aralık - 19 Ocak
       Son zamanlarda ailevi konular ve sevgi içeren her konuda kendinizi iyi hissedeceğiniz ve rahatlayacağınız güzel haberler alabilirsiniz.


       KOVA
       20 Ocak - 18 Şubat
       Yemek yeme bağımlılığı ya da stresinizi atmak için farklı denemelere yönelebilirsiniz. İkili ilişkilerde yaptığınız bazı kıskançlığın yersiz olduğunu göreceksiniz.


         BALIK
         19 Şubat - 20 Mart
         Bugünlerde hayatınızı tasarlarken planlarınızın özgür iradenizden geldiğinden emin olun. Çevrenizin etkisi altında kalabilirsiniz.

           Copyright © 2021 Tüm hakları saklıdır. TURKUVAZ HABERLEŞME VE YAYINCILIK ANONİM ŞİRKETİ