Bugünkü
Takvim
  • Burçlar
  • 20.04.2019 09:20
  • Son Güncelleme: 20.04.2019 09:59

– 20 Nisan 2019 Cumartesi

Takvim'den Binnur Sormageç, Yeni Asır'dan Filiz Özkol ve Sabah'tan Zeynep Turan'ın yorumuyla takvim.com.tr’de. Bugün ı neler bekliyor? Balık burçları yeni tanıştığı insanlara şans vermeli. Terazilerin kıvrak zekalarını biraz dizginlemesi gerek. Yatırım niyetin olan yengeçler dikkat! Mutlaka araştırma yapın. İşte 20 Nisan Cumartesi günlük Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık

KOÇ

Aşk hayatınızda tutku ve sevginin arttığı bir güne girebilirsiniz. Hayatı algılayış biçiminiz partnerinizle uyumlu hale gelebilir ve tartışmalar önlenebilir. Sizin için kolay olmasa da, en azından olayları kafanızda bir şablon oluşturan dek düşünceleriniz kendinize saklamalısınız. Bugün duygusal konularda uçarı davranmanız mümkün. Partnerinizle paylaştığınız konular açıklık kazanmadan, fikrinizi söylemezseniz, her şeyin detayını kısa sürede anlayacaksınız.

Son günlerde etrafında gelişen olaylar, seni heyecanlandırdığı kadar, güvensiz de hissettiriyor. İş yerinde hareketli bir gün.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.