Korkunç 'car'ar!

Sakarya’da ortak otomobil aldığı kardeşiyle sorun yaşayan Mevlüt Çelik, babası ve üvey annesini tabancayla öldürdü. Kardeşi de Çelik’i bıçaklayarak infaz etti.

Kaynak GAZETE Giriş Tarihi 11 Nisan 2024 Güncelleme 11 Nisan 2024, 06:58
Korkunç ’car’ar!

İÇİNDEKİLER

Mevlüt Çelik, mal varlığı (Kardeşiyle aldığı otomobil) nedeniyle babası Vahdettin ve üvey annesi Melek Çelik ile tartıştı. Tartışmada cinnet getiren Çelik, silahla babası Vahdettin ve üvey annesi Melek Çelik'i silahla vurarak öldürdü. Bu arada cinayeti haber alan ailenin diğer çocuğu Selçuk Çelik, yanına aldığı bıçakla eve giderken sokakta Mevlüt Çelik ile karşılaştı. İki kardeş sokakta birbirlerine girdi. Çelik, silahla kardeşini omuzundan vurdu.

ABLA DA ÖLDÜRÜLMÜŞTÜ
Selçuk Çelik, ağabeyi Mevlüt Çelik'i bıçaklayıp öldürdü. Yaralanan Selçuk Çelik, hastaneye kaldırıldı. Aile faciasında ölen baba Vahdettin, üvey anne Melek Çelik ve saldırgan Mevlüt Çelik'in cenazeleri, otopsi için Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Cinayetleri haber alarak olay yerine gelen ailenin yakınları sinir krizi geçirdi. Öte yandan ailenin kızları Neslihan Çelik, 9 aylık hamileyken kocası Osman Sefa tarafından bıçaklanarak öldürülmüştü. Osman Sefa ise üç yıl önce cezaevinde intihar etmişti.
Hüseyin CUMALI

TAKVİM UYGULAMASINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN