Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Beşiktaş
  • 31.10.2012 Gazete
ABONE OL

Kartal'a 3'lü müjde

'ta sol kanat için Ozan, forvet için Nene öne çıkıyor. Sağ beke de 1 oyuncu takviyesi yapılarak transfer bitirilecek

Kartal'a 3'lü müjde
Devre arası transfer döneminde kadrosunu takviye etmek isteyen , bir forvet, bir sol kanat bir de sağ beke yapacağı transferle kadrosunu güçlendirmek istiyor. Siyah- Beyazlılar'da sol kanat için öne çıkan isim Bursaspor'da kadro dışı bırakılan ... Deneyimli oyuncunun da Siyah- Beyazlı takıma gelmeye sıcak baktığı öğrenildi. Beşiktaş yöneticisi Levent Erdoğan, Ozan İpek hakkında açıklamada bulunurken, "Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı'nın rahatsızlığı var. Kendisi iyileşince görüşmelere devam edeceğiz. Ozan'ı kadromuza katmak istiyoruz" ifadelerini kullandı. Bursaspor 2. Başkanı Recep Bölükbaşı da, "Ozan için gelen teklifleri değerlendirmeye alacağız" diyerek transfere açık kapı bıraktı.

FRANSA'YA ÇIKARMA VAR
Siyah-Beyazlılar'ın forvetteki öncelikli hedefi ise Fransız ekibi Paris Saint Germain'in Brezilyalı forveti Nene. Siyah-Beyazlı yöneticilerin Kasım ayı içerisinde Fransa'ya giderek pazarlık yapmaları bekleniyor. Beşiktaş yönetimi, teknik direktör Samet Aybaba'nın raporu doğrultusunda bir de sağ bek alacak.

BURSA'DA KADRO DIŞI

Siyah-Beyazlılar'ın kadrosuna katmak istediği Ozan İpek, Bursaspor'da teknik heyetin raporu doğrultusunda kadro dışı bırakıldı. Oyuncu, A2 takımla çalışıyor.