Bugünkü
Takvim

Rangnick bir adım önde

'yla yolları ayırmayı planlayan Siyah-Beyazlılar 'e 1 milyon Euro ücret ve 2+1 yıllık sözleşme teklif ettiği öğrenildi. Yönetici Ahmet Kavalcı, "Hoca konusunda 1 hafta içinde karar vereceğiz" diye konuştu.

  • Beşiktaş
  • 18.05.2012
ABONE OL
Rangnick bir adım önde
teknik direktör arayışlarına hız verdi... Yeni sezonda ile yola devam etmeyi düşünmeyen Siyah-Beyazlı yönetimin Alman çalıştırıcı 'le ön görüşme yaptığı gelen bilgiler arasında. Bugüne kadar Stuttgart, Hannover, Hoffenheim ve Schalke gibi takımları çalıştıran ve bu ekiplerde birçok başarıya imza atan Alman hocaya 1 milyon Euro ücret ve 2+1 yıllık sözleşme teklif edildiği belirlendi. Tecrübeli hocanın bu teklife sıcak baktığı ama düşünmek için Kartal'dan kısa bir süre istediği öne sürüldü.

HENÜZ NET BİR KARAR VERMEDİK
Bütün bu gelişmeler yaşanırken Futbol Komitesi üyesi Ahmet Kavalcı, "Beşiktaş olarak teknik adam konusunda henüz net bir karar almadık. Bu konudaki çalışmalarımız ve görüşmelerimiz sürüyor. Yeni sezonda en doğru isimle çalışmak için detaylı bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yerli ve yabancı konusunda şu anda yönetim olarak net bir karar vermedik" ifadesini kullandı.

RENK KÖRÜ İDDİALARI
Kartal'ın gündeminde olan Rangnick'in renk körü olduğu iddiaları Beşiktaş Yönetimi'ni düşündürüyor. Bu nedenle anlaşma sağlanırsa Alman hocaya sağlık taraması yapılacak.kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.