Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Beşiktaş
  • 06.02.2012 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 06.02.2012 17:17
ABONE OL

"Hayatımın golünü 'e attım"

'ın genç golüsü , 'e atmış olduğu golün hayatının en anlamlı golü olduğunu açıkladı.

Hayatımın golünü Stoke City'e attım
Beşitaş Dergisi'ne açıklamalarda bulunan golcü futbolcu 'a sakat gelmediğini vurgulayarak, "Şunu özellikle söylemek istiyorum; ben Beşiktaş'a sakat gelmedim. Geçen seneki ameliyattan sonra oluşabilecek bir sıkıntıydı aslında. Ama ne kadar hazırlıklı olsam da Tayfur Hoca'nın beni çok istemesi, yöneticilerin belli bir bonservis bedeli ödemiş olması nedeniyle onlara karşı mahcubiyet yaşadım." diye konuştu.

, Beşiktaş'a geldiği ilk günden itiraberen hedefinin A Milli takım formasını giymek olduğunu ifade ederek, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Hakan Şükür'den sonra milli takım golcü anlamında sıkıntılar yaşadı ama bence artık bu sıkıntıyı çözecek futbolcular mevcut. Kendimi de onların arasında görüyorum. Zaten Beşiktaş'a ilk geldiğimde de hedefimin A milli takım formasını giymek olduğunu söylemiştim. Umarım gerçekleşir."

Mustafa Pektemek, Avrupa Ligi'nde 'e atmış olduğu golün hayatının en anlamlı golü olduğunu kaydetti.

Golcü futbolcu, bazı lig maçlarında kötü oynadıklarını kabul ederek, şunları söyledi:

"Ligde kötü oynadığımız maçlar oldu, evet. Ama lig uzun bir maraton ve çok sık maç yapıyoruz. Bazen kötü oynamamız da normaldir. Yine de çok iyi maçlar da çıkardık. Örneğin Fenerbahçe ve Galatasaray maçlarında müthiştik. Tabii Avrupa'da daha az karşılaşmaya çıktığımız için hepsinde iyi oynadığımızı söyleyebilirim."