Bugünkü
Takvim

Adalı'dan savunma yok!

  • Beşiktaş
  • 28.09.2011
ABONE OL
Adalı'dan savunma yok!
Futbolda şike soruşturması kapsamında Metris Cezaevi'nde tutuklu bulunan isimlerden olan Beşiktaş Asbaşkanı , Türkiye Futbol Federasyonu'na dilekçe ile başvurarak, savunma hakkından feragat ettiğini bildirdi. Avukatı Ömer Dilek aracılığıyla dilekçesini sunan Adalı, PFDK'nin ise hemen m karar vermesini istedi.

kalan karakter 1000

kulum kulum

Hadi bakalım Sayın Federasyon Yetkilileri Sayın Adalı'ya elinizde belge olmadan ceza verinde görelim. Ha belki verirsiniz ama ondan sonrada,Tazminat ödersiniz. Busene Federasyonun bütün gelirleri Tazminata gidecek gibi görünüyor. Demedi demeyin.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 28.09.2011 08:41

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.