Bugünkü
Takvim

İnönü'ye şartlı onay

, Dolmabahçe'nin tarihi dokusuna zarar vermeden yeni stadına kavuşabilecek

  • Beşiktaş
  • 26.01.2011
ABONE OL
İnönü'ye şartlı onay
'ın yıllardır onay beklediği projesi için bir adım daha atıldı. Kültür ve Tabiat Varlıkları Kurulu projenin tarihi dokuya zarar vermeyecek şekilde yeniden çizilmesi konusunda görüşbirliğine vardı.

PROJE YENİDEN ÇİZİLECEK
Beşiktaş, Ortaköy bölgesi imar planı değişikliği, İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi tarafından oybirliğiyle kabul edildikten sonra dün kurulun onayına geldi. Uzun görüşmeler sonucunda şartlı onay çıkan stadın şu andaki mevcut projesi yeniden çizilecek.

TARİHİ DOKU ZARAR GÖRMEMELİ
Kurul üyelerinin, Beşiktaş'tan tarihi dokuya zarar vermeyecek bir plan istedikleri ve bu şekilde onay verecekleri ifade edildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.