Bugünkü
Takvim

lıya talip çıktı

, Fink'in transferi için Almanya'nın Mönchengladbach takımıyla görüşmelere başlandığını Borsa'ya bildirdi.

  • Beşiktaş
  • 26.01.2011 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 27.01.2011 12:55
ABONE OL
Beşiktaşlıya talip çıktı
Kulübü, sözleşmesini dondurduğu Alman futbolcusu 'in transferi için Almanya'nın Borussia Mönchengladbach takımıyla görüşmelere başlandığını İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'na bildirdi.

Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş'den borsaya yapılan açıklamada, 17.01.2011 tarihinde TFF Profesyonel Futbolcu Sözleşmesi yabancı kontenjanı sorunu nedeni ile askıya alınan profesyonel futbolcularımızdan Michael Fink'in geçici transferi konusunda Almanya futbol takımlarından Borussia Mönchengladbach Kulübü ile görüşmelere başlanmıştır' denildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.