Bugünkü
Takvim
  • Avrupa'dan Futbol
  • 21.09.2011 00:00
  • Son Güncelleme: 21.09.2011 13:53

, İstanbul'a geliyor

Portekizli dünyaca ünlü eski futbolcu , İtalyan kulübü Inter'in yaz kampına gidecek yetenekli çocukları seçmek için Türkiye'ye gelecek.

Luis Figo, İstanbul'a geliyor
Türkiye'deki bütün Forum Alışveriş Merkezleri'nde düzenlenecek organizasyon, yarın Marmara Forum Alışveriş Merkezi'nde gerçekleştirilecek toplantıda tanıtılacak.

Inter Kulübü'nün Avrupa operasyonları elçisi görevini yürüten Figo, Forum Alışveriş Merkezleri'nin sosyal ve kültürel yaşamın zenginleşmesi amacıyla geliştirdiği, çocukların hayalleri için fırsat yaratacak projenin tanıtımına katılarak, çocuklarla gösteri maçı yapacak.

Tanıtım toplantısında Figo ile birlikte Multi Development Türkiye Üst Düzey Yöneticisi (CEO) Hulusi Belgü de hazır bulunacak.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.