Venedik’ten şantiyeye

Sosyetik mimar , çocuk da yaptı kariyer de... Geçtiğimiz günlerde eşi Dikran Masis’le Venedik’te lüks bir tatile çıkan sosyetik güzel, dönüşte soluğu inşaat şantiyesinde aldı

Venedik’ten şantiyeye
İşadamı Dikran Masis'in eşi Yasemin Masis, "Çocuk da yaparım kariyer de" sözünün hakkını verdi… Kendisinden 35 yaş büyük işadamıyla 2009 yılında dünyaevine giren sosyetik mimar, oğlu Theo'yu geçtiğimiz yıl kucağına almıştı. Anne olduktan sonra işlerine tüm hızıyla devam eden Yasemin Hanım, öyle ki minik oğlunu da zaman zaman ofisine götürdü. İş yaşamındaki her gününü dolu dolu geçiren ünlü mimar, Eskidji Çarşı İşletmeleri Yönetim Kurulu Başkanı eşi Dikran Masis'le geçtiğimiz hafta çıktığı Venedik tatilinin ardından da soluğu Adana'daki şantiyede aldı. Venedik Bienali'nde eşiyle romantik anlar yaşayan Masis, tatil dönüşü işlerinin başına koyuldu.

BAŞINDA BARETLE İŞBAŞI
Adana'daki Seyhan Park Residence projesinde iç mimar olarak görev alan Yasemin Masis, şantiyede hummalı bir şekilde çalışmaya başladı. 3 binanın bulunduğu projenin mimarı olan Masis, her bir dairenin dekorasyonu için şu sıralar hummalı bir şekilde çalışıyor. İşçilerle birlikte sabahın erken saatlerinde şantiyeye giden sosyetik mimar, çalışmalarını geç saatlere dek sürdürüyor. Hem tatilden hem de şantiyeden fotoğraflarını takipçileriyle paylaşan Masis'e "Hızına yetişmek imkansız. Bir gün İtalya'dasın diğer gün Adana'da" şeklinde yorumlar geldi.
Etiketler:

kalan karakter 1000

yadeler yadeler

vay venedikten santiyeye diyince birsey sandim ya bayan is hanimi tabiyiki isini gudecek isini yapacaki venediye nasil gitsin isini yapmasa

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 19.05.2017 16:07

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.