Düzyatan'a hayranlarından mesaj

dizisindeki rolüyle büyük beğeni toplayan iki seçenek arasında kaldı. ve PKK'nın destekçilerinden olan 'ün ‘Romantik Komedi Balayı’ filminde oynayacak olan Düzyatan'a, hayranları 'FETÖ'cü birinin filminde seni görmek istemiyoruz' mesajı gönderdi.

Düzyatana hayranlarından mesaj
'ın başrolünü oynadığı TRT 1'de yayınlanan Diriliş'in yapımcısının, oyuncunun "Romantik Komedi Balayı" filminde oynamasını istemediği ortaya çıktı. Mayıs sonunda dizinin sezon finali yapmasıyla yeni filmde rol almaya hazırlanan Düzyatan'ın kafası karıştı. İddiaya göre dizinin yapımcısı Engin Altan Düzyatan'ın ile Murat Tokat'ın yapımcılığını üstlendiği "Romantik Komedi Balayı" filminde oynamasının oyuncuya zarar vereceğini düşünüyor. Yapımcı, tarihi bir karakterle özdeşleşen oyuncunun romantik bir projeyle gündeme gelmesini istemiyor.
#Sayfa#
HAYRANLARI DA İSTEMEDİ
Bu düşünceye Düzyatan'ın hayranları da destek çıktı. Sosyal medyada oyuncuya mesajlar atan hayranları, "Tarihi bir isimden sonra sana gülmemizi bekleme", "Sana artık daha ciddi roller yakışır" yorumları yaptı.
#Sayfa#
"FETÖ'YE VE PKK'ya DESTEK ÇIKAN ADAMIN FİLMİNDE SENİ GÖRMEK İSTEMİYORUZ"

Bazı hayranları da, 'ye finansal destek çıkan ve Güneydoğu'da terör örgütüne karşı düzenlenen operasyonlar için devleti eleştirip, katliam yapıldığını söyleyen Mahsun Kırmızıgül'ün projesinde, ünlü oyuncuyu görmek istemediklerini söyledi. Sosyal medya üzerinden ünlü oyuncuya seslenen hayranları "Terör örgütlerine çanak tutan adamın filminde oynama", "FETÖ'ye ve PKK'ya destek çıkan adamın filminde seni görmek istemiyoruz.", "Bu rolün hakkını veriyorsun sana bu adamın filminde oynamak yakışmaz.Lütfen oynama" yorumları yapıldı.

  • 19 Nisan 2016, Salı 11:24

kalan karakter 1000

ahmet ahmet

bütün çocuklar buraya toplanmış

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 20.04.2016 00:49
alirıza alirıza

engin bey sakın öyle birşey yapma. biz seni seviyoruz ama o herifle birlikte olursan gönlümüzdeki yerini kaybedersin.o hain parasız kaldı herhalde.senin onun filminde oynamaya ihtiyacın olmasa gerek.

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 19.04.2016 23:34
hasan32 hasan32

sende vatan haini olma

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 19.04.2016 21:54
hasan32 hasan32

vatanini seviyorsa ve oh kadar sehit lere saygi duyuyorsa bu pkk kazilmis beynine hainin filminde oynamaz umarim yoksa sende hainsin

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 19.04.2016 21:53
aKİL aKİL

karar anı : ya halktan aldığı teveccühü taçlandırarak devam edecek, ya da pararelci filmde oynayarak halka ve trt ye veda edecek. kerizlik yaparsa, rolünün adamı değilmiş deriz geçeriz.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır1
cevapla 19.04.2016 21:22

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.