Diyanet Umre fiyatlarını açıkladı

Diyanet İşleri Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada; 'hazırlıkların ana hatlarıyla belirlenmesi ve önceden gerekli planlamanın yapılabilmesi için umre kayıtları; “Bahar Dönemi, Yaz Dönemi ve Ramazan Dönemi” olmak üzere üç zaman dilimine ayrılmıştır. Ramazan broşürü daha sonra hazırlanıp yayımlanacaktır. Kutsal yolculuğa niyet eden vatandaşlarımız, birlikte gitmek istedikleri yakınlarıyla il, ilçe müftülüklerine veya cami görevlilerine başvurarak gerekli bilgileri alacaklardır. Ancak pasaport ve vize işlemlerinin zamanında tamamlanıp tercih edilen turlarla gidebilmesi için en az 20-25 gün önce ilgili Müftülüğe kayıt yaptırılması gerekmektedir' denildi.
 • Diğer Galeriler
 • Siz de Yorum Yapın
Tüm Galeriler
 • kalan karakter 1000

  ÜNAL ÜNAL

  SAYGI DUYARSAN SAYGI GÖRÜRSÜN, HAKARET EDERSEN HAKERET. BENİM ORUCUMA KARIŞMA Kİ BEN DE SENİN YEMENE İÇMENE VE GİYİMİNE YORUM YAPMAYAYIM. BEN SAYGI DUYUYORSAM SEN DE İSTEMESEN DE SAYGI DUYACAKSIN. DUYMAK ZORUNDASIN. SÖZÜM ONA DEMOKRASİYİ SAVUNAN BİR KİŞİ OLARAK KENDİNİ GÖRÜYORDUR. GEÇECEKSİNİZ BUNLARI.

  Aynı Görüşte misiniz?
  evet0
  hayır0
  cevapla 18.07.2013 23:10
  ÜNAL ÜNAL

  Demokrasiyi savunan kişiler bunları yaparsa, gerisi ne yapar, hangi dinden ırktan, hangi ülke vatandaşından olursa olsun, insana insan olduğu için değer vermemiz lazım. Benim orucuma karışma, saygı duy ki ben de senin yemene içmene karışmayayım. Küstahlık değil, saygı, saygı, saygı...! Öğreneceğiz, öğreteceğiz.

  Aynı Görüşte misiniz?
  evet0
  hayır0
  cevapla 18.07.2013 23:07

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.