6 yaşından beri cinlerle irtibatta

6 yaşından beri cinlerle irtibatta
Ankaralı medyum Muzaffer Karakaş, Geredeli ünlü Halil Hoca'nın oğlu. Babasının denetiminde 6 yaşında cinlerle irtibata geçmeye başlamış. 15 yaşına geldiğinde, onlara tamamen hakim olacak bir konuma gelmiş. Daha sonra sıkıntılı insanlar kapısının önünde birikir olmuş. O günden bu yana da "medyum" sıfatı ile insanlara yardım etmeye çalışıyor. Kendi ifadesine bakılırsa, 6 büyük cin grubu ile irtibatlı. Bunların başındaki "hüddamları" denetimi altına almış. Bu toplulukların eleman sayısı ise, Türkiye'nin nüfusundan fazla. Medyum Muzaffer Karakaş, "İrtibatta bulunduğum cin topluluğunun 90 ile 100 milyon arasında sayısı vardır" diyor. Tabii ki, her gün onların tamamı ile görüşmüyor. Başlarındaki "hüddamlarla" irtibata geçerek, talimatlar veriyor. Medyum Muzzaffer'in uzmanlık alanı, insanları dışarıdan gelen etkilerden korumak. "Aldırma" denilen işlemde oldukça iddialı ve şunları söylüyor: "Dışarıdan yönelen etkilerden dolayı insanların üzerlerinde biriken negatif enerjiyi yok ediyorum. Ayrıca, bana gelenlerin yüzde 30'una 'yansıtma' yolu ile kendilerine kim tarafından ne şekilde kötülük yapıldığını izletebiliyorum. Kötü etkileri ortadan kaldırıyorum. Kısacası, uzmanlık alanım cinler aleminden gelen her türlü kötülüğü ve cin musallatını ortadan kaldırmak." Medyum Muzaffer, her an, her yerde ve her ortamda cinlerle irtibat kurabilmek ve onlardan istediği bilgileri alabilmek gibi bir yeteneğe sahip. Allah vergisi bu yeteneği, babası rahmetli Halil Hoca daha da geliştirmiş ve ölmeden önce bütün bilgilerini kendisine aktarmış. Okuyacağınız bu yazı dizisini Medyum Muzaffer'le yaptığımız uzun çalışmalar sonucunda kaleme aldık.

kalan karakter 1000

muzaffer muzaffer

çok cini varsa beni çarpsın bakalım

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 21.07.2014 10:39
Berna Berna

Ben inançlı birisi değildim. Aşırı derecede materyalist ve ateist bir insandım. Arkadaş ısrarıyla gittim. Sancılı bir süreç sonunda çok farklı bir insana dönüştüm. Muzaffer Amca yla hala görüşüyorum. Para bile almıyor. Ayıptır. Şöyle bir zata, kötü şeyler demeden düşünmek gerektiğine inanıyorum. Hayatımda tanıdığım en naif ve iyi insan diyebilirim.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır1
cevapla 18.04.2014 21:29
hülya hülya

nasıl almıyo sean 100 lira

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 08.08.2014 13:54
murat murat

bende bu zata birkaç ay gittim islami kurallara uymuyor yaptıklarıda hiç bir işe yaramıyor aşırı sigara içmeside kontrolün kendinde olmadığının göstergesi işini ticaret olarak görüyor buraya gitmeyi düşünenler varsa sakın gitmeyin derdinize dert katarsınız

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır6
cevapla 05.03.2014 16:42

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.