Bugünkü
Takvim
  • 23 Şubat 2015, Pazartesi

Olmadı Bilic Efendi

Bilic Efendi Kayseri maçında da takım kadrosu ile oynayıp Beşiktaş'ı kupadan eletmiştin. Dün de Eskişehir önünde inanılmaz yanlışlıklar yapıp kadronun kimyasıyla oynayınca Eskişehirspor'a kendi elinle 3 puan hediye ettin.
Bir kadro anlaşılmış futbolculardan olunca görevini yapar sonra da o oyuncuları değiştirebilirsin.
Ama maç başlamadan çorba şeklinde takımla oynanılmaz. Serdar'a bakıyorum Motta'ya bakıyorum sahada var mı yok mu belli değil. Bu Necip orta saha oynayabilir. Kaleci de oynayabilir.
Ama stoper asla.

HATA ÜSTÜNE HATA

Zaten Ersan Gülüm ile beraber arkasına atılan her top Beşiktaş kalesinde tehlike oldu. Cenk belki golde hatalıydı ama inanılmaz 3-4 tane de farkı engelleyecek kurtarışlar yaptı. Eskişehir'in golüne baktığımızda Necip ile Ersan'ın ne büyük hata içinde olduğunu görürsünüz. Eskişehir maçı aslında çok önemli bir maçtı. Eğer Bilic maceraya girip Atiba'yı Gökhan Töre'yi oynatmış olsaydı en az bir puan Beşiktaş'ın cebindeydi. Demek ki Bilic de Beşiktaş'ın 3 dalda gidişini kaldıramadı. Kupa gitti. Liderlikten de oldun. Kaldı bir Liverpool maçı.
İnşallah Avrupa arenasında sıkıntı yaşamaz. Eğer ingiltere'deki gibi oynayıp yenilirse o Beşiktaş'a can kurban. Ama Kayseri ve Eskişehir'deki gibi yeniliyorsan o zaman kusura bakma Bilic sana usta diyemeyeceğim.
Çünkü ustalar son noktayı çok iyi hesaplayanlardır. Oğuzhan ve Olcay'a bakıyorum.
Bir de buna Mustafa Pektemek'i ekliyorum. Sizler nasıl gençsiniz anlamıyorum.
Tel tel dökülüyorsunuz.

MAÇIN EN iYiSi LAWAL
Eskişehirli oyuncu sahanın en iyi ismiydi.

MAÇIN EN KÖTÜSÜ SLAVEN BİLİC
Hırvat çalıştırıcı hiçbir hamle yapamadı.
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
  • ve ya