Bugünkü
Takvim

Reçete yazıcısı

ABD eski Başkanı Clinton "Yüzyılı anlamak için Türkiye tarihi bir anahtardır" diyordu. Bunu göremeyenler vardı. Ancak doğru, doğru olandı.
Doğruları görenler ve dünyaya, başkanlara reçeteler yazanlar vardı.
Onlar dünya düzeninin gerçek ve gizli kurucularıydı. Mesela bir adam vardı.
Amerika'nın çöküşe gittiğini söylüyordu.
Peki bunun nedeni neydi? Tabii ki "KERİZ gibi" kullanılmasıydı. Başkanlık koltuğuna kim oturursa otursun devletteki Paralel Yapılar, İsrail lobileri ve petrol şirketleri, silah tüccarları, Haçlı-Siyonist ittifaklarla, onların medyası akbaba gibi tepesine biniyordu. Her başkanın kucağına bir SAVAŞ koyuyorlardı. Her savaş İsrail'e, onu koruyan lobilere yarıyordu. ABD trilyonlarca dolar harcıyor, bu lobilerin ardındaki güçlere, bankalara borçlanıyor, sömürülerek PARANIN GÜCÜYLE yönetiliyordu. Başkanlar hikayeydi. ABD derin devleti bunu gördü. Trump'ı başa getirerek paralel yapılara savaş açtı. İşte o Trump şimdi "Saçma sapan savaşlar artık yok" diyerek meydan okuyor. Amerika Amerika ile savaş halinde. İsrail lobileri ve medyası o yüzden çılgınlar gibi Trump'ın Suriye'den çekilme kararına saldırıyor.
Size yukarıda "Amerika çöküşün eşiğinde" diyen adamdan bahsettim.
O adam "Türkiye uluslararası sahnede önemli role sahip. NATO üyesi olarak uluslararası bağlantıları olan bir ülke" diyor. "ABD'nin Türkiye ile ilişkilerini geliştirmesi için HAYATİ NEDENLERİ var" diye bağırıyor. Bizdeki muhalefet adamın bu feryadını duymuyor. Onlar "Hayati"yi Manav Hayati zannediyor.
Bu adam Zbigniew Kazimierz Brezinski...
Amerika'nın en tepedeki iki stratejistinden biri... Ve DERİN DEVLETİN bir numaralı DÜŞÜNÜRÜ... REÇETE yazıcısı...
Körlere, sağırlara duyurulur!..
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.

kalan karakter 1000

Hasan12 Hasan12

Körler sağırlar hiç duymaz hiç görmezler maalesef SONSUZ saygılar bekir haZar abim

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 13.10.2019 07:56
Kürşad Kürşad

Bekir Bey, you tube videoları rica edebilir miyiz. Sizi tum ülkemizin okuması dinlemesi izlemesi lazım.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 13.10.2019 01:37
Ertuğrul Ertuğrul

Anlayana sivrisinek saz anlamayana davul zurna az

Aynı Görüşte misiniz?
evet18
hayır1
cevapla 12.10.2019 11:02

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
  • ve ya