Komşu kabusu! Genç kadının paylaştıkları şoke etti: Tecavüz edip sakat bırakacağını söyledi | Gözaltına alındı

Ankara'da Perihan Ö. isimli bir kadın komşusu tarafından uğradığı tacizi anlattı. Sosyal medyada paylaştığı videoda komşusu Muhammed K.'nin 1 yıldır kendisini saplantılı şekilde takip edip, taciz ve ölüm mesajları gönderdiğini ileri sürerek yardım istedi. Videonun ardından harekete geçen polis ekiğleri saplantılı komşuyu gözaltına aldı.

Giriş Tarihi 12 Şubat 2024, 11:42 Güncelleme 12 Şubat 2024, 12:05
Komşu kabusu! Genç kadının paylaştıkları şoke etti: Tecavüz edip sakat bırakacağını söyledi | Gözaltına alındı

Ankara'da Perihan Ö. isimli bir kadın sosyal medyada paylaştığı videoda komşusu Muhammed K.'nin kendisini saplantılı şekilde takip edip, taciz ve ölüm mesajları gönderdiğini ileri sürerek yardım istedi.


Perihan Ö.'nün yardım talebinde bulunduğu video şok iddialarda bulundu.

Komşu kabusu yaşayan Perihan Ö.Komşu kabusu yaşayan Perihan Ö.

"TECAVÜZ EDECEĞİNİZ SÖYLEDİ"
Komşusunun kendisine tecavüz tehdidinde bulunduğunu söyleyen Perihan Ö. şunları söyledi:
"Beni öldüreceğini, tecavüz edeceğini, beni sakat bırakacağını, bakıma muhtaç hale getireceğini söylüyor. Önce bir süre sahte hesaplardan yazdı. Sahte hesaplar olduğu için ciddiye almadım. Ancak daha sonra kimliğini açığa çıkarıp, dozunu artırarak üzerime geldi. En son 2 gün önce eşim işe gittikten sonra kapıma dayanıp, zile bastı. Elim ayağım titredi.

MUTFAĞIN CAMINDAN BENİ SEYRETTİ
Evin etrafında dolaştı. Arka bahçede dolaştı. Mutfağın camından beni seyretti. Karakola gittik, şikayetçi olduk. Ben ölmek istemiyorum. Ben haberlerde izlediğimiz kadılnardan bir tanesi olmak istemiyorum. Artık 1-2 ay sonra yolda arkamdan bıçak saplar, ya da önümü keser bilmiyorum. Ben artık dayanamıyorum, ben ölmek istemiyorum, psikolojim bozuldu. Artık sokağa çıkarken korkuyorum, markete giderken korkuyorum"
dedi.

GÖZALTINA ALINDI
Ankara Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Perihan Ö.'yü koruma altına alırken, Muhammed K. de gözaltına alındı.

Perihan Ö. ifadesinde de şüpheli Muhammed K.'nin saplantılı olarak kendisini takip ederek, tehdit ve hakaretlerde bulunduğunu, bu konu hakkında 2023 yılında da polis merkezine giderek şikayetçi olduğunu ancak şüphelinin eylemlerine devam ettiğini belirtti.

Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.