Takvim

Bugünkü
Takvim
ABONE OL

burcu 2021'de ı bulacak | 25 Ocak yorumu

, bu dönemde gerçekten ihtiyacınız olan sessiz ve dengeli bir yaşam sunuyor sizlere. Öte yandan, coşkulu bir an sırasında sevgilinize büyük bir söz verdiyseniz, onu onurlandırmaya zorlanacaksınız. Bu sizi çok rahatsız edecek çünkü hiçbir şekilde kısıtlanmaktan hoşlanmıyorsunuz. Sorumluluklarınızdan kararlı bir şekilde kurtulun ve bundan sonra daha ihtiyatlı olun.

Su gibi temiz aşk

Balık, bu dönemde gerçekten ihtiyacınız olan sessiz ve dengeli bir yaşam sunuyor sizlere.

Öte yandan, coşkulu bir an sırasında sevgilinize büyük bir söz verdiyseniz, onu onurlandırmaya zorlanacaksınız.

Bu sizi çok rahatsız edecek çünkü hiçbir şekilde kısıtlanmaktan hoşlanmıyorsunuz. Sorumluluklarınızdan kararlı bir şekilde kurtulun ve bundan sonra daha ihtiyatlı olun.

   ACELECİ OLMAYIN
   Çiftler arasında küçük çaplı anlaşmazlıklar olsa da ortak nokta bulma şansı artacaktır.

   Ancak aceleci olmamak iyi bir fikirdir. Bir ilişkiye ciddi şekilde dahil olmadan önce partnerinizi tanımak için zamanın geçmesine izin verin.

   Yavaş yavaş almak daha iyidir, böylece daha sonra her zaman acı veren bir ayrılıktan kaçınabilirsiniz. Size güçlü duygulara neden olan birinin yanındaysanız çok dikkatli veya utangaç olmayın.

     DUYGULARINI İFADE ET
     HİÇ bir zaman çekingen davranmayın. Duygularını mutlaka ifade et. Aşk, işleri acı ya da darbe olmadan yürütebilir. Venüs'ün suç ortaklığıyla, 2021'in ikinci yarısında, diğer kişinin Balık burcunun açık sözlülüğüne tepkisi muhteşem olacak.

     Ve o zaman hayatınızın şansına sahip olacaksınız. Geçmişten gelen hiçbir sevgiyi canlandırmayın...