Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 27.08.2020 08:49
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 27.08.2020 10:08
ABONE OL

Yolcu otobüsünde akılalmaz olay! Şoför kapıları kilitledi...

İzmir'den Şırnak'a gitmekte olan bir yolcu otobüsü 'ya geldiğinde akılalmaz bir olay yaşandı. Otobüste bulunan bir yolcu, uyuyan kadın yolcuyu önce elle etti ardından cep telefonunu çaldı. Durumu öğrenen diğer yolcular tacizci adama saldırırken, şoför aracın kapılarını kapatarak polis çağırdı.

Adana'da yolcu otobüsünde uyuyan bir kadına elle tacizde bulunup cep telefonunu çaldığı ileri sürülen şüpheli gözaltına alındı. Durumu öğrenen diğer yolcuların saldırısına uğrayan şüpheli alkollü olduğunu ve yaptıklarını hatırlamadığını iddia etti...

İzmir'den Şırnak'a giden bir yolcu otobüsü, mola için Adana Büyükşehir Belediyesi Adana Merkez Otogarına girdikten sonra, araçta yolcu olarak bulunan bir kadının cep telefonunun çalındığını söylemesi üzerine polis çağrıldı.Bu sırada otobüsün şoförü de yolcu kapılarını kilitleyerek polisin gelmesini bekledi. Olay yerine gelen ekipler, yolcuları otobüsten tek tek indirerek arama yaptı ancak suç unsuru bulamadı.

KAMERALARDA ORTAYA ÇIKTI
Otobüsteki güvenlik kamerası kayıtlarını inceleyen polis ekipleri kadının, arkasındaki koltukta oturan erkek yolcu tarafında elle taciz edildiğini ve cep telefonunun çalındığını tespit etti.Durumu öğrenen diğer yolcuların saldırısına uğrayan şüpheli, polis ekiplerince otogardaki polis noktasına götürüldü. İlk ifadesinde alkollü olduğunu ve yaptıklarını hatırlamadığını söylediği belirtilen şüpheli, Şakirpaşa Polis Merkezine sevk edildi.