Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 06.08.2020 09:13
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 06.08.2020 09:32
ABONE OL

Günlük burç yorumları – 6 Ağustos 2020 Perşembe

Günlük burç yorumları Takvim'den Binnur Sormageç, Yeni Asır'dan Filiz Özkol ve Sabah'tan Zeynep Turan'ın yorumuyla takvim.com.tr'de. Bugün burçları neler bekliyor? İşte 6 Ağustos 2020 Perşembe günlük Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burç yorumları…

Günlük burç yorumları

Bugün burçları meler bekliyor? İşte 6 Ağustos 2020 Perşembe günlük Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burç yorumları…

KOÇ: BUGÜN; sizin uygulamak istediğiniz halde bazı engellerle karşılaşabileceğiniz bir konuda küçük sorunlar yaşayabilirsiniz.
Partnerinizden alacağınız destek, dengelerinizi yeniden kurmanızı sağlayacak. Sıra dışı olana ilginiz olsa da çok uzun süre geçirince sıradan haline gelebilir. Bağnazlık ya da aşırı tutuculuk gibi ruh halleri baş göstererek sizi huzursuz edebilir.BOĞA: ÇALIŞMALARINIZDA estetik yönlerinizi ortaya koyuyorsunuz. Kişisel cazibeniz olumlu bir şekilde artıyor. Aşk yaşantınızda bir hareketlenme söz konusu. Kişiselliğinizin olumlu gelişmesini arzuluyorsunuz. Gezegeninizde etkileşim halinde olan B oğa burcu ile beraber maddi konularda isteklerinize ulaşsanız bile istediğiniz hızda elde edemeyebilirsiniz.İKİZLER: MANTIKLI olmanıza rağmen, dengelerinizi korurken zorlanabilirsiniz. Olağanüstü olaylar ilginiz çekecek, belki de, yıllarca içinizde sakladığınız ve açığa çıkmasını beklediğiniz olayları tetikleyeceksiniz. Hayatınızı belli bir düzene oturtabilirsiniz ancak bu düzeni oturturken pusulanızın ne istediğiniz olması çok önemli. Duygusal konularda şanslı hissedebilirsiniz.YENGEÇ: BUGÜN çevresel yorumlarınızı içinizden yapmalısınız. Dostlarınızın iş yaşantınıza yapacağı katkıları önemsemelisiniz.
Kendi bildiğinizden şaşmıyor olmanızı çevreniz takdir ediyor. Sosyal açıdan umutlu ve olumlu bir süreçte olsanız da her şey yavaş ilerleyeceği için zaman zaman sıkılganlık baş gösterebilir. Olumlu ruh haliniz kaybetmemeye çalışın.ASLAN: CANLI ve dinamik yapınıza uygun ortamlarda bulunduğunuz zaman motivasyon gücünüz iki katına çıkıyor. Yaşantınızda farklı değerler peşinde koşmanızın mükafatını hızlıca alıyorsunuz. Stresinizi arttıracak olaylarla baş etmeniz gerekebilir. Sakinliğinizi koruyamadığınız durumlarda orta tempolu egzersiz ya da kardiyo size iyi gelecektir...

BAŞAK: YÖNETİCİ ruhunuzu bir türlü tatmin edemiyorsunuz. Sezgilerinizin sizi yanıltmadığından emin olabilirsiniz. Bugün partnerinizle aranızda istemediğiniz gerilime neden olmak istemiyorsunuz. Sinirlerinizi boşaltacak ve sizi rahatlatacak etkinliklerde bulunmanız vücudunuzda gezen negatif yüklü enerjilerin azalmasına yardımcı olabilir.TERAZİ: SİZE değersiz görünen bazı şeyler, başkaları için önemli olabilir. Onlarla aranızda iletişim sorunu yaşamaktan kaçınmalısınız.
Aranıza mesafe koymalı iyi niyetli olmaya devam etmelisiniz.AKREP: SİZ duygu insanısınız fakat aynı zamanda hareketli bir yapınız var. Devamlı aksiyon halinde olmanız, çevrenizdeki kişilerin başını döndürüyor. Bir yere bağlanmaktan hoşlanmıyorsunuz.YAY: DÜŞÜNCELERİNİZİ sergilerken sınır tanımıyorsunuz. Sevgide tutucu yönlerinizi göstermek yerine partnerinizin gözüne girmeyi başarmalısınız. Gerçekçi olmaktan uzaklaşmayı beceremiyorsunuz. Bugünlerde kariyer alanınıza hayatınıza kalıcı değerler katabilirsiniz. Herhangi bir konuda uzun vadede uğraşmayı göze alırsanız istediğiniz hedefe sahip olabilirsinizOĞLAK: ÖZEL duygularınız ön plana çıkarken, engellere karşı tepki oluşturabiliyorsunuz.
Bugün hızlı düşüneceğiniz konular gündeme gelecek. Yaşamı sorgulayarak ilerliyor her konularda başarılı oluyorsunuz. Dekorasyonla ilgili başarılarınız beraberinde huzuru da yakalamanıza vesile olacaktır. Aşk konusunda kendinize şans tanımalı ve yeni çevrelere adım atmalısınız.KOVA: ÇEVRENİZDE gelişen birçok olayın nedenini araştırabilirsiniz. Sosyal başarınız yükselirken, güçlü kişilerden önemli destekler alacaksınız. Zekanıza ve yeteneklerinize güvenmeniz başarı getiriyor. Yaratıcılığınızın gelişmesi beraberinde kararsızlığı da getirebilir. Böyle durumlarda sakin ortamlarda düşünebilirsiniz. Yakınlarınızdan yardım isteyebilirsiniz.BALIK: İŞ problemlerinizle çevrenizin huzurunu bozmak istemiyorsunuz. Yoğun temponuzu dengeleyecek bir sisteme ihtiyacınız var. Bazı işlerinizin dar boğazda olduğunu görmek sizi güçlü kılacaktır. Sezgilerinizin güçlenmesi özellikle yeni iş çevrelerine girerken size yardımcı olabilir. Verilen vaadlerin gerçekçi olup olmadığını değerlendirme fırsatı yakalayabilirsiniz.