Bugünkü
Takvim

Gülistan’dan iz yok

Tunceli'de 5 Ocak'tan beri haber alınamayan Munzur Üniversitesi öğrencisi Gülistan Doku'yu (21) arama çalışmaları, 48'inci günde de sürdürüldü. Genç kız, tahliye türbinleri açılarak debisi en az 6 metre düşürülen Uzunçayır Baraj Gölü'nde arandı. Ancak Gülistan'ın izine rastlanmadı.

ABONE OL
Gülistan’dan iz yok
Tunceli'de 5 Ocak'tan beri haber alınamayan Munzur Üniversitesi öğrencisi Gülistan Doku'yu (21) arama çalışmaları, 48'inci günde de sürdürüldü. Genç kız, tahliye türbinleri açılarak debisi en az 6 metre düşürülen Uzunçayır Baraj Gölü'nde arandı. Ancak Gülistan'ın izine rastlanmadı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.