Bugünkü
Takvim

Acı kader! 'dan 1 yıldır haber yok...

'da üniversiteli , geçen yıl Ocak'ta hortum felaketinde kayboldu. 1 yıl geçti. Aramalara rağmen bulunamayan kızın ailesi bekleyişini sürdürüyor. Baba , 21. nde kaybolduğu dereye güller ve sevdiği yiyecekleri bıraktı. "Derede mi kutlayacağız senin doğum gününü babişim?" dedi.

ABONE OL
Acı kader!
Antalya'da üniversiteli Kader Acar, geçen yıl Ocak'ta hortum felaketinde kayboldu. 1 yıl geçti. Aramalara rağmen bulunamayan kızın ailesi bekleyişini sürdürüyor. Baba , 21. nde kaybolduğu dereye güller ve sevdiği yiyecekleri bıraktı. "Derede mi kutlayacağız senin doğum gününü babişim?" dedi.Genç kızın anne ve babası, umudunu kesmedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.