Bugünkü
Takvim

Son dakika: trafiğinde karne yoğunluğu! İstanbul

Son dakika haberi... ’da okulların kapanması ile birlikte yarıyıl tatili trafiği de başladı. İlk ve ortaöğretim öğrencilerinin karne alıp tatile girmesiyle birlikte yoğunluğu başladı. 'nin yoğunluk haritasına göre kentte yoğunluk yüzde 80'e ulaştı.

  • Yaşam
  • 17.01.2020 16:45
  •  - 
  • Son Güncelleme: 17.01.2020 19:01
ABONE OL
İstanbul trafiğinde karne yoğunluğu!
Cuma günleri, diğer günlere oranla daha da yoğun olan , hem yağmurun başlamasıyla hem de okulların tatile girmesiyle daha erken saatte yoğunlaşmaya başladı.
'nin yoğunluk haritasına göre kentte yoğunluk yüzde 80'e ulaştı.Özellikle köprü ve bağlantı yollarındaki yoğunluk dikkat çekti.
Yoğunluk havadan da görüntülendi.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.