Bugünkü
Takvim

'da eşinden boşanan kadın, adliye önünde davul zurna eşliğinde halay çekti

'da  (39), yaklaşık 1.5 yıl süren davanın ardından eşinden boşandı. Bu durumu önünde davul zurna eşliğinde oynayarak kutladı. 6 çocuk annesi kadın, kurduğu masaya baklava, kuru pasta ve içecek koyarak, çevredeki ve yoldan geçenlere ikram etti. Kılıç, "Adak adamıştım boşanırsam, kurtulacağım gün baklava dağıtacağım diye. Çok sevinçliyim, çocuklarım da çok mutlu" dedi.

Boşanmayı kutladı
Hatay'da Ayten Kılıç (39), yaklaşık 1.5 yıl süren davanın ardından eşinden boşandı. Bu durumu önünde davul zurna eşliğinde oynayarak kutladı. 6 çocuk annesi kadın, kurduğu masaya baklava, kuru pasta ve içecek koyarak, çevredeki ve yoldan geçenlere ikram etti.Kılıç, "Adak adamıştım boşanırsam, kurtulacağım gün baklava dağıtacağım diye. Çok sevinçliyim, çocuklarım da çok mutlu" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.