Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 15.01.2020 21:44
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 15.01.2020 21:48
ABONE OL

15 Ocak çekiliş sonuçları duyuruldu! 2. kez devreden ikramiye tutarı 3 milyon 200 bin TL

Akşam saatlerinden itibaren 15 Ocak çekiliş sonuçları heyecanla bekleniyor. Sayısal Loto oyununun geçen hafta cumartesi gerçekleştirilen çekilişinde 6 bilen çıkmayınca, 3 milyon 200 bin 469 liralık ikramiye devretti. Devir işleminin ardından Sayısal Loto oynayanlar sonuçları araştırmaya başladı. Peki, sonuçlara göre bu hafta hangi numaralar kazandı? İşte 15 Ocak ...

15 Ocak Sayısal Loto çekiliş sonuçları duyuruldu!

Bayilerden loto oynayan vatandaşlar 15 Ocak Çarşamba Sayısal Loto çekiliş sonuçlarını öğrenmek istiyor. 3 milyon 200 bin TL'lik ikramiyenin devretmesinin ardından gözler akşam saatlerinden itibaren haftanın Sayısal Loto sonuçlarına çevrildi. Bugün saat 21.45'te Milli Piyango İdaresi tarafından yapılan çekilişlerin ardından haftanın kazanan numaraları belirlendi. İşte haftanın sonuçları

15 OCAK SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Sayısal Loto sonucu: 12 - 13 - 14 - 17 - 23 - 48

SAYISAL LOTO NEDİR?

Sayısal Loto, Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen, 1 ile 49 sayı dizisi içerisinden çekiliş ile belirlenecek olan 3, 4, 5 ve 6 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan bir şans oyunudur. Katılımcılar 6 bilmesi ile birlikte büyük ikramiyeye sahip olacaklardır. 3 bilenler ise en az tutarda ikramiyeyi alacaklardır. Kazanılan tutarlar Sayısal Loto çekilişinin gerçekleşmesinin ardından katılım oranı ve talihli sayısına göre açıklanmaktadır.

SAYISAL LOTO OYUNUNUN ÖZELLİKLERİ

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-49 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca " oyun" olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.

İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.

İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.