Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 14.12.2019 21:07
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 14.12.2019 21:17
ABONE OL

14 Aralık açıklandı! Devreden ikramiye tutarı 1 milyon 173 bin lira...

14 Aralık , günün en çok araştırılanları arasında yer aldı. Bu hafta çarşamba günü Milli Piyango İdaresi tarafından gerçekleştirilen çekilişlerde devreden ikramiye tutarı 1 milyon 173 bin lira olarak açıklandı. Devir işleminin ardından on binlerce kişi 14 Aralık çekiliş sonuçlarını merak ediyor. Peki, bu hafta hangi numaralar kazandı? İşte haftanın kazanan numaralarının listesi...

14 Aralık Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı!

Bugün bayilerden loto oynayan pn binlerce kişi akşam saatlerinden itibaren Sayısal Loto çekiliş sonuçlarını araştırıyor. Çarşamba günü yapılan çekilişte 1 milyon 173 bin liralık ikramiyenin devretmesiyle gözler sonuçlara çevrildi. Saat 21.15'teki çekilişlerin ardından 14 Aralık Sayısal Loto çekiliş sonuçları duyuruldu. Çekilişin ardından Sayısal Loto oynayan vatandaşlar heyecanla sonuçları araştırıyor. İşte 14 Aralık Sayısal Loto çekiliş sonuçları...

14 ARALIK SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Sayısal Loto sonucu: 9 - 22 - 24 - 25 - 39 - 40

SAYISAL LOTO NEDİR?

Sayısal Loto, Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen, 1 ile 49 sayı dizisi içerisinden çekiliş ile belirlenecek olan 3, 4, 5 ve 6 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan bir şans oyunudur. Katılımcılar 6 bilmesi ile birlikte büyük ikramiyeye sahip olacaklardır. 3 bilenler ise en az tutarda ikramiyeyi alacaklardır. Kazanılan tutarlar Sayısal Loto çekilişinin gerçekleşmesinin ardından katılım oranı ve talihli sayısına göre açıklanmaktadır.

SAYISAL LOTO OYUNUNUN ÖZELLİKLERİ

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-49 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca " oyun" olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.

İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.

İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.