Takvim

Bugünkü
Takvim
 • Yaşam
 • 12.12.2019 15:37
 •  - 
 • Son Güncelleme:
 •  
 • 12.12.2019 16:03
ABONE OL

Ünlü kimdir? Arif Gökçek arkadaşını neden öldürdü?

Ünlü arkadaşını öldürdü. Olay, 5 Aralık’ta Girne’de meydana geldi. Tatil için ’tan Girne’ye gelen , sabah saatlerinde arkadaşı Arif Gökçek ile birlikte Girne Antik Limanı’na gitti. İkili arasında nedeni bilinmeyen bir şekilde tartışma çıktı. Tartışma uzayınca Gökçek, Karakız’ın kafasına taş ile vurdu, daha sonra kendisini denize attı. Peki ünlü YouTuber ? Arif Gökçek arkadaşını neden öldürdü?

Ünlü YouTuber Arif Gökçek kimdir?

Ünlü YouTuber Arif Gökçek'in, 'Ailesiyle kavga etti kendini denize attı' dediği arkadaşının kafasına taşla vurup öldürdükten sonra denize attığı ortaya çıktı. Ünlü YouTuber sorgusunda her şeyi itiraf etti. Bunun üzerine Gökçe gözaltına alındı. Polis, gözaltına aldığı Gökçek'i mahkemeye çıkardı. Mahkemeye bilgi veren polis yetkilileri, Gökçek'in cinayeti işlediğini itiraf ettiğini söyledi. Peki ünlü YouTuber Arif Gökçek kimdir? Arif Gökçek arkadaşını neden öldürdü? YouTuber, YouTube ünlüleri veya YouTube kişilikleri; video paylaşım sitesi YouTube'da videoları popüler olan ve belli bir YouTube kanalından video yayınlayan İnternet ünlüsü içerik üreticilerine verilen ad.

DETAYLAR İÇİN BİR SONRAKİ SAYFAYA GEÇİNİZ

Kafasına taş ile vurup denize attı

İkili arasında nedeni bilinmeyen bir şekilde tartışma çıktı. Tartışma uzayınca Gökçek, Karakız'ın kafasına taş ile vurdu, daha sonra kendisini denize attı.

Polisi arayıp 'intihar etti' dedi

Olay sırasında aşırı alkollü olan Gökçe, evine gittikten sonra polisi arayarak, arkadaşının ailesi ile kavga ettiğini öne sürdü. Gökçek, polise arkadaşı Halil Karakız'ın, "Kendine iyi bak. Sen benim en iyi arkadaşımsın." deyip, kayalara doğru yürüyerek kendini boşluğa bıraktığını anlattı.

Otopside ortaya çıktı

Olaydan bir gün sonra Karakız'ın kayalıklara sıkışmış şekilde cesedine ulaşıldı. Karakız'a yapılan otopside, başına sert bir cisimle vurulduğu görüldü.

Her şeyi itiraf etti

Bunun üzerine Gökçe gözaltına alındı. Polis, gözaltına aldığı Gökçek'i mahkemeye çıkardı. Mahkemeye bilgi veren polis yetkilileri, Gökçek'in cinayeti işlediğini itiraf ettiğini söyledi.

   YOUTUBER NEDİR?

   YouTuber, YouTube ünlüleri veya YouTube kişilikleri; video paylaşım sitesi YouTube'da videoları popüler olan ve belli bir YouTube kanalından video yayınlayan İnternet ünlüsü içerik üreticilerine verilen ad. Bazı YouTuber'ların; kendi videolarında ürün yerleştirme yaptıkları kurumsal sponsorları bulunmaktadır.

   YOUTUBER NASIL OLUNUR?
   Eğer siz de Youtuber olmak, bunu meslek edinmek istiyorsanız aslında yapmanız gereken şey basit. Bunun için bir Youtube kanalı oluşturmanız yeterli. Tabii bir Youtube kanalı oluşturarak tam anlamıyla Youtuber olmuş olmuyorsanız. Tam anlamıyla bir Youtuber olabilmeniz için herhangi bir konu üzerine açtığınız bu kanalı devamlı olarak aktif tutmalı, yeni videolar yüklemelisiniz.