Bugünkü
Takvim

’da 9 yıl önce boğularak ölen adamın köpeği, hala sahilden ayrılmıyor.

Kırım'ın şehrinde bir adam, 9 yıl önce denizde boğularak hayatını kaybetti. Acı olaya tanık olan köpek, o günden beri adeta sahile demirledi. halkı, bölgeden hiç ayrılmayan can dostuna 'Muhtar' ismini verdi. Rus sokak sanatçısı de sürekli köpekle ilgilendi. de köpeğe gösterdi. 14 yaşına gelen hayvan, "Yalta'nın muhtarı" olarak da yer etti.

Sadık dost
Kırım'ın şehrinde bir adam, 9 yıl önce denizde boğularak hayatını kaybetti. Acı olaya tanık olan köpek, o günden beri adeta sahile demirledi. halkı, bölgeden hiç ayrılmayan can dostuna 'Muhtar' ismini verdi.Rus sokak sanatçısı de sürekli köpekle ilgilendi. de köpeğe gösterdi. 14 yaşına gelen hayvan, "Yalta'nın muhtarı" olarak da yer etti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.