Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 05.12.2019 18:58
  • Son Güncelleme: 05.12.2019 19:06

Milyonlar dikkat! 2020 günleri ne zaman? Takvime göre hangi günler tatil yapılacak?

2020 ler takvimi, yeni yılın yaklaşmasıyla birlikte vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Resmi tatilleri güzel bir tatille değerlendirmek isteyen vatandaşlar takvimi hakkında bilgi edinmek istiyor. Bu kapsamda özellikle şu sıralar merakla araştırılan sorular arasında ne zaman sorusu yer alıyor. Peki, ne göre hangi günler tatil yapılacak? İşte tatil günleri...

Milyonlar dikkat! 2020 resmi tatil günleri ne zaman?

2020 resmi tatil günleri ne zaman? Yeni yılın yaklaşmasıyla birlikte 2020 yılı resmi tatil günleri vatandaşlar gündeminde yer alıyor. Tatil günlerini iyi değerlendirmek isteyen pek çok kişi şimdiden yeni yıl için tatil planları yapmaya başladı. Vatandaşlar bu nedenle resmi tatil günlerini öğrenerek tatil planlarını yapıp tatili en verimli şekilde geçirmek istiyor.

2020 YILI RESMİ TATİLLER TAKVİMİ

1 Ocak 2020 - Yılbaşı
2020 yılının ilk günü yani 1 Ocak tarihi çarşamba gününe denk geliyor. Yılbaşı tatilinin ardından perşembe ve cuma günleri çalıştığınız kurumdan izin alabilirseniz hafta sonu tatili ile birlikte 5 gün tatil yapma fırsatı yakalayabilirsiniz.

23 Nisan 2020 - Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün 23 Nisan'ı çocuklara armağan etmesinin ardından, her yıl 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı olarak kutlanmaktadır. 2020 yılında 23 Nisan tatili perşembe gününe denk geliyor. 23 Nisan tatiline cuma gününü ekleyebilirseniz 4 gün tatilin keyfini çıkarabilirsiniz.

Diğer resmi tatil günleri için bir sonraki sayfaya geçiniz...

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.