Bugünkü
Takvim

Konuya 'hakim' değil

Mustafa (67) doktor kızı 'ı (28) annesinin yerini söylediği için katletti. Cezaevine gönderildi. Eşinden boşanmak için mücadele veren Gülden Yılmaz ise hakime "Beni boşamak için neyi bekliyorsun? Çocuğun mezardan çıkıp gelmesini mi? Bu adam kızımı öldürdü" dedi. Hakim ise bu sözler üzerine kadın hakkında suç duyurusunda bulundu ve korunma talep etti!

Konuya 'hakim' değil
Tarihler 27 Haziran 2019'u gösterdiğinde 'da korkunç bir cinayet işlendi. Mustafa (67) doktor kızı 'ı (28) annesinin yerini söylediği için katletti. Cezaevine gönderildi. Eşinden boşanmak için mücadele veren Gülden Yılmaz ise hakime "Beni boşamak için neyi bekliyorsun? Çocuğun mezardan çıkıp gelmesini mi? Bu adam kızımı öldürdü" dedi. Hakim ise bu sözler üzerine kadın hakkında suç duyurusunda bulundu ve korunma talep etti!Gülnur YılmazBaba Ali

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.