Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 18.11.2019 13:49
  • Son Güncelleme: 18.11.2019 13:52

kimdir, nereli ?

'ın kızı için yaptığı bebek mevlidi nın gündemine oturdu. Bir an da arama motorlarında en fazla aranan konular arasına girdi. Büşra Nur Çalar kızı için Ihlamur Kasrı'nda bebek mevlidi yaptı sosyal medyadan o videoya yorum ve tepki yağdı. Daha önce de kızı için hazırladığı bebek odası çok konuşulan sosyal medya fenomeni Büşra Nur Çalar, bebek mevlidi ile gündem oldu. Instagram fenomeni ve girişimci olan Büşra Nur'un babası Sivas'lıdır. Peki 'in oğlu ile evli olan Büşra Nur Çalar kimdir?

Büşra Nur Çalar kimdir, nereli kaç yaşında?

Sosyal medya fenomeni olan ve daha önce kızı Berra Aksa'ya hazırladığı bebek odası ile olay olan Büşra Nur Çalar bebek mevlidi ile yeniden gündemde. Ihlamur Kasrın'da bebek mevlidi yapan Büşra Nur Çalar'ın videosuna sosyal medyayı ikiye böldü. Mevlüt, genel olarak bebeğin sağlıklı şekilde dünyaya gelmesine karşı duyulan şükrün, bebek için iyi temennilerin ifadesidir. Bebek mevlidi, kültürümüze özgü ritüellerden biri olmaktadır. Peki Büşra Nur Çalar kimdir, nereli kaç yaşındadır? Bebek mevlidi nasıl yapılır? İşte tüm detaylar

BÜŞRA NUR ÇALAR KİMDİR?

Büşra Nur Çalar, 1994 yılında İzmir'de doğdu. 25 yaşındadır. Instagram fenomeni ve girişimci olan Büşra Nur'un babası Sivas'lıdır. 2017 yılında Mavi Marmara gemisi şehitlerinden olan Uğur Söylemez'in oğlu Ahmet Emin Söylemez ile evlendi. Hem çektiği videolar hem işaret dili videolarıyla fenomen haline gelen Büşra Nur, Suriye, Ürdün ve Lübnan'da da yaşadı. Turizm Otel işletme mezunudur. Büşra Nur aynı zamanda Hint kınacısı olarak da tanınmaktadır.

DETAYLAR İÇİN BİR SONRAKİ SAYFAYA TIKLAYINIZ

kalan karakter 1000

dr dr

tam sonradan gorme o kesin

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır10
cevapla 20.11.2019 20:39

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.