Bugünkü
Takvim

'den İyilik uçuşu!

() kabin memurları, kendi aralarında kurdukları "" ile bu kez 'iyilik' götürmek üzere Tanzanya'ya uçtu. THY ekibi, buradaki yetim çocuklara kıyafet, ayakkabı, defter, kalem, oyuncak ve gıda maddesi gibi temel ihtiyaç malzemesi dağıttı.

İyilik uçuşu!
Türk Hava Yolları () kabin memurları, kendi aralarında kurdukları "" ile bu kez 'iyilik' götürmek üzere Tanzanya'ya uçtu. THY ekibi, buradaki yetim çocuklara kıyafet, ayakkabı, defter, kalem, oyuncak ve gıda maddesi gibi temel ihtiyaç malzemesi dağıttı. Platform kurucularından Sinem Güldal, "Birlikten kuvvet doğar. Böyle insanların yarasını birlikte saralım" şeklinde konuştu.
Kabin memurları, Tanzanyalı çocukların yüzünü güldürdü.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.