Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 15.11.2019 22:27
  • Son Güncelleme: 15.11.2019 23:03

Tarih yaklaşıyor! de son gün ne zaman? değiştirme randevusu nasıl alınır?

Bu yıl içerisinde İçişleri Bakanlığı tarafından yapılan duyuruda vatandaşlara ve leri değiştirmeleri gereken tarihler açıklandı. Bakanlığın açıklamasının ardından vatandaşların "Kimlik yenilemede son gün ne zaman?" sorusu yanıt bulmuş oldu. Peki, Kimlik ve su nasıl alınır? İşte kimlik ve ehliyet değiştirme işlemine dair bilgiler...

Kimlik ve ehliyet değiştirme randevusu nasıl alınır?

Kimlik ve ehliyetini değiştirmek isteyenler bu işlemin nasıl yapılacağı hakkında araştırma yapıyor. Bugüne kadar yaklaşık 37 milyon Türkiye Cumhuriyeti vatandaşının çipli kimliklere geçtiği biliniyor. Bu kapsamda çok araştırılan sorular arasında "Kimlik ve ehliyet değiştirme randevusu nasıl alınır?" sorusu yer alıyor. İşte merak edilen bilgiler...

KİMLİK VE EHLİYET YENİLEMEDE SON GÜN NE ZAMAN?

Kimliğini değiştirmeyenler vatandaşların 2023 yılına kadar, ehliyet belgesini yenilemeyenler vatandaşların ise 2020'nin sonuna kadar süreleri bulunuyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.