Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 09.11.2019 21:14
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 13.11.2019 21:42
ABONE OL

9 Kasım çekiliş sonuçları belirlendi! Bu hafta devreden tutar 1 milyon 253 bin lira...

Bugün bayilerden oynayan vatandaşlar çekiliş sonuçlarını öğrenmek için sabırsızlanıyor. 6 Kasım günü yapılan çekilişlerde 1 milyon 253 bin liranın devretmesinin ardından ardından merak edilmeye başladı. Peki, bu hafta hangi numaralar kazandı? İşte 9 Kasım Cumartesi ...

9 Kasım Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı

Bu hafta çarşamba günü yapılan çekilişlerde ardından 1 milyon 253 bin liralık ikramiye bugüne devretti. İkramiyenin devretmesinin ardından on binlerce kişi Sayısal Loto çekiliş sonuçlarını beklemeye başladı. Sonuçlar için geri sayım sona erdi. Milli Piyango İdaresi tarafından saat 21.15'te yapılan çekilişlerin ardından 9 Kasım Sayısal Loto sonuçları açıklandı. İşte haftanın şanslı sayıları...

9 KASIM SAYISAL LOTO SONUÇLARI

Sayısal Loto sonucu: 1 - 2 - 19 - 22 - 40 - 44

SAYISAL LOTO NEDİR?

Sayısal Loto, Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen, 1 ile 49 sayı dizisi içerisinden çekiliş ile belirlenecek olan 3, 4, 5 ve 6 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan bir şans oyunudur. Katılımcılar 6 bilmesi ile birlikte büyük ikramiyeye sahip olacaklardır. 3 bilenler ise en az tutarda ikramiyeyi alacaklardır. Kazanılan tutarlar Sayısal Loto çekilişinin gerçekleşmesinin ardından katılım oranı ve talihli sayısına göre açıklanmaktadır.

SAYISAL LOTO OYUNUNUN ÖZELLİKLERİ

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-49 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca " oyun" olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.

İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.

İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.