Bugünkü
Takvim

Kocasını gömdü!

’da sevgilisi Hasan Remzi Demiralp ile kocası öldürdü. Cani çift, adamın cesedini ise 'ye gömdüklerini anlattı.

Kocasını gömdü!
Tekirdağ sahilinde kafeteryası bulunan Bülent Gören (45), 8 ay önce sırra kadem bastı. Polis, kayıp adamın yakınlarını karakola çağırdı. Gören'in dini nikahlı eşi Esra Gençoğlu ile Gören'in sevgilisi Gülhan D. ve sevgilisinin kardeşi Hasan Remzi Demiralp'in çelişkili ifadeler verdiği anlaşıldı. Üç şüpheli takibe alındı. Şüphelilerin yurt dışına kaçmaya hazırlandığı anlaşıldı. Hepsi gözaltına alındı. Esra Gençoğlu ile Hasan Demiralp, Gören'i evde yaşanan tartışma sırasında bıçakla öldürdüklerini cesedini de 'ye gömdüklerini anlattı. Gençoğlu ve Demiralp'in ilişkisi olduğu, kavganın bu yüzden çıktığı ortaya çıktı. Bağ evi bahçesinde yapılan kazıda Bülent Gören'in cesedine ulaşıldı. İkili tutuklandı. Katillere yardım eden E.B. ile Gülhan D. ise serbest kaldı...



Öldürülen



Dini nikahlı eş Esra Gençoğlu



Gören'in sevgilisi Gülhan D.



Katillere yardım eden E. B.



Katil Hasan Remzi Demiralp


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.