Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 21.10.2019 Gazete
ABONE OL

'un adım adım ölüme götürüldüğü görüntüler

i tüm ’yi ağlattı. Talihsiz kadının adım adım ölüme götürüldüğü görüntüler ise dün ortaya çıktı. Çevredekilerin korkunç olaya müdahale etmemesi dikkatlerden kaçmadı.

Tarihler 18 Ağustos 2019'u gösterdiğinde Kırıkkale'de korkunç bir işlendi. Fedai Varan (43), altı yıl önce ayrıldığı eşi Emine Bulut'u (38) kızı F.B.V.'nin (10) gözü önünde bıçakla katletti. Dehşet anlarında çekilen video ise herkesin yüreğini deldi. Bulut'un, adım adım ölüme götürüldüğü anlar da kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi. Dava dosyasına giren ve dün ortaya çıkan görüntülerde; , eski eşi ve kızını takip ediyor. Sonra belinde takılı olan bıçağı kontrol ediyor. Bulut'un yanına giderek bir şeyler konuşuyor. Sonra Bulut, kızı ve Fedai Varan lokantaya giriyor. 1 dakika sonra üçü de dışarı çıkıyor. Varan, Bulut'un kolundan tutmaya çalışıyor, F.B.V. ise babasına vuruyor. Varan da 'u yumrukluyor. Bulut, işyerine sığınıyor ve arkasından Fedai Varan giriyor. 40 saniye sonra Varan eşini katledip kaçıyor.1- YAKLAŞTI

Dehşet anları MOBESE kayıtlarına saniye saniye yansıdı. Çevredekilerin umursamaz tavırları büyük şaşkınlık yarattı.2- TEHDİT ETTİ3- YUMRUK ATTIEski eşini adım adım takip eden Varan, köprü altında bira içerken yakalanmıştı. Cani adam, 2014'te 3 ay uzaklaştırma, 2015'te ise nafaka ödemediği için 3 ay hapis cezası almıştı.Emine Bulut'tan geriye, kızıyla çektirdiği bu kare kaldı.