Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 14.10.2019 07:45
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 14.10.2019 07:46
ABONE OL

Magnum Maserati çekiliş sonucu kim kazandı? 14 Ekim Magnum Maserati çekiliş sonuçları ne zaman açıklanacak?

Magnum Maserati çekilişi için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Magnum Maserati çekiliş kampanyası sona erdi. Çekilişe katılan vatandaşlar heyecanla sonuçları beklemeye başladı. Çekiliş sonuçlarının hangi tarihte açıkanacağı duyuruldu. Peki, 2019 Magnum Maserati çekiliş sonuçları ne zaman açıklanacak? Magnum Maserati çekiliş sonucu kim kazandı?

Magnum Maserati çekilişi kim kazandı?

Magnum Maserati çekiliş sonucu kim kazandı? Magnum Maserati çekiliş sonuçları ne zaman açıklanacak? Magnum Maserati çekilişi 1 Nisan - 30 Eylül 2019 tarihleri arasında yapıldı. Magnum'un Maserati ödülünü kazanabilmek için çekilişe katılan vatandaşlar sonuçları bekliyor. Magnum tarafından çekilişe dair tüm detaylar paylaşıldı. Peki, 2019 Magnum Maserati çekiliş sonuçları ne zaman açıklanacak? Magnum Maserati çekiliş sonucu kim kazandı? İşte konu ile ilgili merak edilen her şey...

MAGNUM MASERATİ ÇEKİLİŞ SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Magnum Maserati çekilişi 14 Ekim 2019 tarihinde yani bugün saat 11.00'de noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecek. Kazanan talihliler 19 Ekim 2019 tarihinde Hürriyet Gazetesi Cumartesi Eki Türkiye baskısında duyurulacak.

Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacak.

Detaylar için diğer sayfaları ziyaret ediniz...

KAZANAN TALİHLİLER NEREYE VE NE ZAMAN BAŞVURMALI?

Asil talihliler, başvuru için en geç 03.11.2019; yedek talihliler ise, en geç 18.11.2019 tarihine kadar kimlik fotokopileri, ikramiye kazandıkları okunabilir şifreli ürün çubukları ve iletişim bilgileri ile info@u2.com.tr'ye veya U2 Tanıtım'a başvurmaları başvurmaları halinde ikramiyelerini teslim almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar sunmazlarsa ikramiyelerini teslim alamazlar. İkramiye tesliminde, ikramiye kazanılan okunabilir şifreli ürün çubuğu ibrazı zorunludur. Şifreli ürün çubuğunun okunabilir şekilde saklanması katılımcıların sorumluluğundadır. İkramiye, çekilişle belirlenen talihlilere başvuru ve devir işlemleri tamamlandıktan sonra taahhüt edildiği şekilde verilecektir.

KAMPANYAYA GÖNDERDİĞİM ŞİFRELİ ÇUBUĞU SAKLAMAM GEREKİYOR MU?

Kampanyada hediyeyi kazanmanız halinde şifreli ürün çubuğunun ibraz edilmesi isteneceğinden talihliler açıklanana kadar şifreli çubuğu okunabilir şekilde saklamanız gerekmektedir.

KAMPANYAYA KATILIMDA SINIRLANDIRMA VAR MIDIR?

Kampanya katılım adedinde sınırlandırma yoktur. Dilediğiniz kadar katılarak kazanma şansınızı arttırabilirsiniz. Bu çekilişe Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş, U2 Tanıtım ve Promosyon Hizm. Tic. Ltd. Şti., Narkoz İletişim Hizmetleri Sanayi ve Ticaret A.Ş., ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış olsalar dahi kazanmaları halinde ikramiyeleri verilmez.

KAZANDIĞIM HEDİYEYİ NAKİT OLARAK TALEP EDEBİLİR MİYİM?

Kazanılan hediye nakit karşılığı olarak talep edilemez, hak devredilemez, nakde veya mala çevrilemez.