Bugünkü
Takvim

İşkenceci babasının şiddetine maruz kalmıştı! O kız konuştu: Annem için üniversiteye gitmedim

'da kızı Tuğba A.'yı (19) öldüresiye döven işkenceci baba Muzaffer A. tutuklandı.Tuba yaşadıklarını ’e anlattı: Annem için okula gitmedim...

Annem için!

İşkenceci baba tutuklandı. ve annesi, devlet korumasına alındı. 'da kızı Tuğba A.'yı (19) öldüresiye döven Muzaffer A. tutuklandı. TAKVİM'E konuşan genç kız, "Annemin tam teşekkülü bir hastanede fizik tedavi alması gerekiyor. Tek başıma bakımını yapıyorum. Anneme bakabilmek için üniversiteye gitmedim"dedi. Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ekipleri dün sabah anneyi ziyaret ederek bakımını yaptıktan sonra evden ayrıldı.


DEVLET SAHİP ÇIKTI


Gözaltına alınan Muzaffer A. tutuklanarak cezaevine gönderildi

MUSTAFA KAYA - YUNUS EMRE KAVAK

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.