Bugünkü
Takvim

'nden denize atlayan yabancı uyruklu kadını, kurtardı

’nde yabacı uyruklu kadın, denize atladı. Romanyalı tarafından kurtarıldı. Deniz polisi, a kalkışan turist ve onu kurtaran turist genci bota aldı.

Yabancı kalmadı!
Denize atlayan yabancı uyruklu kadını, kurtardı. Olay Eminönü 'nde yaşandı. Denize atlayan bir kadın, suyun üstünde çırpınmaya başladı. Restoranda kahvaltı yapan Romanyalı turist Lucian Bolboros denize atlayıp kadını su yüzeyinde tutmayı başardı. Kıyıdaki vatandaşların attığı can simidine tutunan turist genç, kadını kenara getirdi. Deniz polisi, a kalkışan turist ve onu kurtaran turist genci bota aldı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.