Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 23.09.2019 01:17
  • Son Güncelleme: 23.09.2019 01:17

99/4 Kasım celbi askerlik yerleri açıklandı mı? Askerlik yerleri ne zaman açıklanacak? Sorgulama işlemi...

Askerlik vazifesini yerine getirmek üzere birliklerine teslim olacak vatandaşların Kasım celbi askerlik yerleri için heyecanlı bekleyişi sürüyor. Kasım celbi askerlik yerleri ne zaman açıklanacak sorusunun yanıtı 'den yapılan duyurunun ardından belli oldu. 99/4 döneminde askere gidecek vatandaşlar şimdi heyecanla askerlik yerlerinin açıklanacağı anı bekliyor. Peki, 99/4 celbi askerlik yerleri sorgulama işlemi nasıl yapılır? İşte cevabı...

99/4 celbi askerlik yerleri ne zaman açıklanacak?

Kasım celbi askerlik yerleri ne zaman açıklanacak? Milli Savunma Bakanlığı Askeralma Genel Müdürlüğü (ASAL) tarafından Kasım 2019 celp duyurusu yayımlandı. Kasım 2019 celp döneminde silahaltına alınacak olan vatandaşlar 99/4 celbi askerlik yerleri hakkında araştırmalarını sürdürüyor. İşte MSB'den konu hakkında yapılan açıklama...

KASIM CELBİ ASKERLİK YERLERİ NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

MSB'den konu ile ilgili yapılan açıklamada şöyle denildi:

"Seçim ve sınıflandırma sonuçları Milli Savunma Bakanlığınca 23 Eylül 2019 tarihinde e-devlet üzerinden yükümlülere duyurulacak. Sınıflandırılan yükümlüler tekrar sınıflandırma işlemine tabi tutulmayacak."

Kasım 2019 celp duyurusu için diğer sayfaları ziyaret ediniz...

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.