Bugünkü
Takvim

Tay için dua ediyor! “Yine başaracaksın güzel kız dört gözle seni bekliyoruz”

3 kez yendiği e 4. kez yakalanan direndi. ‘Savaşçı’nın daki tedavisinin devam ettiği bildirildi. ise genç kızın iyileşmesi için dua etti. Binlerce kişi, “Yine başaracaksın güzel kız. Dört gözle seni bekliyoruz” mesajları gönderdi

Seni bekliyoruz güzel kız
Neslican Tay (20), tam bir savaşçıydı. Tümör nedeniyle bir bacağını kaybeden Tay, e karşı verdiği mücadeleyle tanındı. 3 kez yakalandığı kanseri yenmeyi başardı. Ancak hastalık 4. kez tekrarladı. Tay'a kemoterapi tedavisi uygulandı. Ancak ilaçlar işe yaramadı. Durumu ağırlaşan kanser savaşçısı, 15 Eylül'de İstanbul Bağcılar'daki bir özel bir hastanenin ünitesine kaldırıldı. Binlerce kişi, Tay'ın kan ihtiyacı için hastanelere aktı. Hastane dün Tay'ın sağlık durumuyla ilgili açıklama yaptı. Prof. Dr. Gazi Yiğitbaşı, kanserle mücadele eden üniversite öğrencisi için "Hastamızın tedavisi, ilgili tüm branşlarımızın yakın takibi ile devam etmektedir" ifadesini kullandı.Sosyal medya kullanıcılarından da destek mesajları yağdı. Twitter kullanıcıları, "Yine başaracaksın güzel kız", "Dualarımız seninle" ve "Dört gözle seni bekliyoruz" mesajları yolladı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.